Disabilities Jobs

Disability Jobs

Search Jobs from Disability Friendly Employers

WestRock Company Koordynator ds. obsługi klienta in Tczew, Poland

Do naszego oddziału w Tczewie szukamy obecnie Koordynatora ds. obsługi/serwisu klienta, który będzie odpowiedzialny za szeroko pojętą obsługę klienta w tym: dbanie o rozwój dobrych relacji z klientem, koordynację pomiędzy działami produkcyjnymi a klientem w zakładzie, obsługa bieżących zamówień, wsparcie i prowadzenie wejścia nowych projektów na produkcje. W ramach obowiązków Koordynatorzy stanowią krytyczny element funkcjonowania zakładu stanowiąc pomost pomiędzy klientem a działami produkcyjnymi.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta i koordynacja realizacji zamówień i dostaw

  • Analiza zapotrzebowania klientów oraz planowanie produkcji na ich podstawie (pre-planingi)

  • Koordynacja wdrażania nowych produktów

  • Współpraca z działem planowania produkcji i logistyki

  • Kontrola stanów magazynowych (age stock)

  • Koordynacja prób technologicznych klientów

  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji dla klientów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat)

  • Doświadczenie min. dwuletnie na podobnym stanowisku (Customer Service Agent/associate/coordinator; Fulfillment Specialist, Customer Agent)

  • Komunikacyjna znajomość języka angielskiego na poziomie B2 minimum

  • Obsługa systemów komputerowych - (Pakiet MS office w szególności Excel (tabele przestawne i podstawowe funkcje szukające i logiczne), znajomość systemów ERP/MRP takich jak Radius, MsAxcapta, SAP jest dodatkowym atutem)

  • Wiedza z zakresu systemu zarządzania jakością

  • Mile widziana znajomość norm: ISO 9001:2008, 14001:2004, FSC, OHSAS 18001

To oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna od Luxmed

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dodatek urlopowy

  • Możliwość przystąpienia do programu emerytalnego PPE

  • Współdzielenie kosztów zajęć sportowych - karta Multisport

  • Współdzielenie kosztów kursów zawodowych i językowych

  • Miejsce parkingowe dla pracowników

  • Program poleceń pracowniczych

  • Dodatkowe świadczenia socjalne od ZFŚS

WestRock (NYSE:WRK) partners with our customers to provide differentiated paper and packaging solutions that help them win in the marketplace. WestRock's team members support customers around the world from locations spanning North America, South America, Europe, Asia and Australia. Learn more at www.westrock.com.

WestRock is an Equal Opportunity Employer. We strive to create and maintain a diverse workforce where everyone feels valued, respected, and included. WestRock does not discriminate on the basis of race, color, religion, national origin, sex, age, disability, veteran status, sexual orientation, gender identity, or any other basis protected by federal, state or local law.