Disabilities Jobs

Disability Jobs

Search Jobs from Disability Friendly Employers

Eaton Corporation Technik testów - Inżynieria Testów eMobility in Tczew, Poland

Dział Inżynierii Testów (Badania i Rozwój) eMobility firmy Eaton poszukuje obecnie technika testów nowych rozwiązań przed produkcyjnych, który dołączy do naszego zespołu w zakładzie w Tczewie.

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów elektrycznych i mechanicznych prototypów inżynierskich i próbek produkcyjnych pod kierunkiem głównego technika, inżyniera projektu/testu lub kierownika działu.

  • Pomoc w projektowaniu oraz budowanie systemów testowych dla nowych produktów eMobility.

  • Pomoc w projektowaniu, organizacji i montażu uchwytów/mocowań testowych.

  • Współpraca z działem Rozwoju Produktów/Inżynierii Testów w celu przygotowania procedur montażu, testowania i/lub weryfikacji produktu.

  • Postępowanie zgodnie z wcześniej przygotowanymi procedurami instruktażowymi/testowymi, aby przeprowadzić montaż, przetestować i/lub zweryfikować produkt.

  • Raportowanie cząstkowych postępów testów oraz ich końcowych wyników. Współpraca z zespołem w zakresie interpretacji wyników testów oraz przygotowaniu pomysłów usprawnień w naszych produktach.

  • Zapobieganie i wykrywanie błędów oraz interpretowanie nieoczekiwanych wyników podczas testowania i przeprowadzanie analizy przyczyn źródłowych z udziałem zespołu.

  • Budowa urządzeń testowych wymaganych do przeprowadzenia niezbędnych testów funkcjonalnych i środowiskowych.

  • Współpraca w opracowywaniu, wdrażaniu i codziennym przestrzeganiu przepisów bezpieczeństwa pracy.

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie średnie o profilu technicznym.

  • Doświadczenie w pracy w środowisku testowym, rozwoju produktu lub pokrewnym.

Umiejętności:

  • Doświadczenie w lutowaniu/rozlutowywaniu komponentów elektrycznych/elektronicznych oraz płytek/układów scalonych.

  • Umiejętności elektroniczne, mechaniczne, elektromechaniczne, lutownicze i komputerowe lub pokrewne doświadczenie techniczne.

  • Korzystanie z elektronicznego sprzętu testującego, takiego jak zasilacze, multimetry, lutownice.

  • Komunikatywność, zdolności organizacyjne.

  • Kreatywność, niestandardowe myślenie oraz elastyczne podejście do częstych zmian priorytetów/zadań.

  • Doświadczenie w pracy dziale badań i rozwoju produktu, szczególnie w zakresie inżynierii testów będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Kompleksowe wsparcie podczas procesu wdrażania nowych członków zespołu.

  • Praca w Dziale Badań i Rozwoju zajmującym się najnowocześniejszymi rozwiązaniami na rynku motoryzacyjnym.

  • Dofinansowanie uczestnictwa w programie PPE (Pracownicze Plany Emerytalne).

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Spotkania integracyjne.

  • Kawa/herbata.

  • Parking dla pracowników.

  • Dofinansowanie wypoczynku.

  • Paczki świąteczne.

  • Program rekomendacji pracowników.

#LI-PN1

#LI-PN1